Slide backgroundSlide thumbnail

O nas

Aby Państwa spotkanie było niebanalne, wyjątkowe i urozmaicone, proponujemy atrakcje, które z pewnością dodadzą szyku planowanej uroczystości i zapadną na długo w pamięci Waszej i zaproszonych Gości.

Oferta kierowana jest głównie do osób, które chcą uatrakcyjnić standardową uroczystość weselną. Jednak nasze atrakcje znakomicie sprawdzają się także podczas imprez firmowych, bankietów, spotkań biznesowych, studniówek, wernisaży, szkoleń i innych okoliczności.Oferta


Dekoracja Światłem

Dowolna kolorystyka. Duża ilość urządzeń oświetleniowych. Najniższa cena. Najwyższa jakość. Oświetlamy wewnątrz i na zewnątrz: sale weselne/studniówkowe/sylwestrowe, ogrody, namioty, tarasy w całej Polsce. Tworzymy dla Was wyjątkowy klimat na wszelkie imprezy okolicznościowe, firmowe i eventy.
Rozświetl z nami swoje wydarzenie!

Napis LOVE

Napis doda blasku podczas wesela, imprezy walentynkowej, sesji zdjęciowej lub innych wydarzeń związanych z miłością. Jest świetnym tłem do zdjęć wewnątrz i na zewnątrz. 120 cm wysokości i 3 metry szerokości dekoracji. 57 żarówek z ciepłym światłem LED. Doskonale znane słowo na całym świecie.
Niech LOVE będzie z Wami!

Taniec w chmurach

Oferujemy ciężki dym, który stał się nieodzownym elementem Pierwszego Tańca Pary Młodej. Przyda się jako niezastąpiona atrakcja również podczas: pokazu mody, pokazu tańca, przedstawień teatralnych, prezentacji nowego produktu firmy oraz imprez okolicznościowych dla dzieci i dorosłych.

Fontanna Czekoladowa

Smaczna atrakcja dla małych i dużych łasuchów. Ciepła, belgijska czekolada mleczna lub deserowa płynąca z fontanny umiejscowionej na dekoracyjnym, podświetlanym dwustopniowym podeście, przekąski owocowe i kruche, pełen serwis (talerzyki papierowe, patyczki, serwetki, naczynia szklane do przekąsek), montaż i przygotowanie czekolady, obsługa imprezy. Tańsze rozwiązanie - wypożyczenie samej fontanny z czekoladą i montażem bez obsługi (serwis, naczynia oraz przekąski we własnym zakresie).

Girlandy Żarówkowe

To sznury (czarne lub białe kable) z rozwieszonymi co 0,5 m żarówkami z ciepłym światłem led. Genialnie sprawdzą się do podwieszenia wewnątrz sali lub w plenerze rozświetlając uroczystość. Znakomite tło do zdjęć na wesele, polter, sesję zdjęciową, imprezę firmową, koncert. Posiadamy 100 metrów dekoracji w odcinkach 10 m i 20 m.
W razie potrzeby istnieje możliwość zwiększenia ilości dekoracji.


Fontanna do napojów

Wyjątkowość tej atrakcji polega na jej nietuzinkowym, eleganckim wyglądzie. To nie plastik! Fontanna prezentuje się dostojnie i z pewnością zwabi swym wyglądem gości, którzy będą mogli czerpać z niej każdy niegazowany trunek, który znajdzie się w 18 litrowej misie.
Drink? Poncz? Sok? Wszystko zależy od Waszego gustu, smaku i rodzaju uroczystości.
Na zdrowie!
Atrakcje Weselne

E-mail: info@atrakcje-weselne.pl

Telefon: 511 402 032

Telefon: 697 363 817

Formularz kontaktowy